مهمان   -  ورود   |   سه شبه,17 تير 1399

کد خبر : 141784 تاریخ انتشار : 1398/09/23 زمان انتشار : 09:52:31

تشكيل جلسه كارگروه تسهيل روند صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي / صدور پروانه اشتغال حداكثر در مدت‌زمان يك ماه انجام خواهد گرفت.


مهندس بهمن فرخي عضو هيات مديره سازمان نظام‌مهندسی لرستان عنوان كرد با توجه به نارضايتي اعضا سازمان از روند طولاني پروسه صدور، تمديد و ارتقاء پروانه اشتغال به كار و پیگیری‌های هيات مديره در اين خصوص جهت كاهش فرايندهاي اداري، جلسه كارگروه تسهيل روند صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي با حضور رئيس اداره توسعه مهندسي و نماينده حراست اداره كل راه و شهرسازي و كاركنان واحد صدور پروانه اشتغال سازمان در سالن جلسات اداره كل راه و شهرسازي تشكيل شد.

مهندس فرخي افزود: در این جلسه مقرر شد هيچ پرونده ناقصي در فرايند صدور پروانه اشتغال به كار در سازمان استان تشكيل نگردد و نماينده اداره كل راه و شهرسازي جهت تسريع در بررسي پرونده‌های تشکیل‌شده يك روز در هفته در محل سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان حضور مستمر داشته باشد و صدور پروانه اشتغال به كار حداكثر در مدت‌زمان يك ماه انجام پذيرد.

مهندس بهمن فرخي در پايان گفت: با توجه به برنامه‌های هيات مديره در راستاي ارائه خدمات الكترونيكي و غيرحضوري به اعضاء سازمان استان، پيگير روند تشكيل پرونده جهت صدور، تمديد و ارتقاء پروانه اشتغال به كار در سيستم نرم‌افزاری آفاق هستيم.

پايان پيام
نظرات بینندگان :

  
نظری برای نمایش وجود ندارد

نظرات شما :
* نام :
* ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :
تصوير امنيتي :
 Skip Navigation Links.شماره دوم نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان

نمایش آرشیو
نظر شما درباره پیش نویس جدید مبحث دوم مقررات ملی ساختمان چیست؟


بازديد آنلاين : 95   نفر
بازديد امروز : 743   نفر
بازديد ديروز : 1148   نفر
بازديد ماه : 17225   نفر
بازديد سال : 101990   نفر
بازديد كل : 1785357   نفر